Rodzinny kompas 1

Rodzinny Kompas – te miejsca musisz odwiedzić z dzieckiem :-)

Uwielbiam się bawić ze swoimi Maluszkami. Wiecie o tym dobrze. Ostatnio odkryłam jednak nowy obszar swoich zainteresowań, a ten przerodził się w mój PROJEKT MARZEŃ. Spędziłam nad nim mnóstwo czasu, otrzymałam od męża cudowne wsparcie techniczne i psychiczne (sama nie wiem, które cenniejsze). Ale do rzeczy… 🙂

Zaczęłam z rodziną odkrywać coraz więcej miejsc, do których chce się iść i spędzać rodzinny czas. Wiem jednak, że żeby w takie miejsca trafić musiałam się sporo napytać, naszperać w Internecie. A i tak nie było łatwo i zazwyczaj do ostatniej chwili nie wiedziałam, czego się spodziewać. Pomyślałam, że byłoby cudownie, gdyby te wszystkie miejsca przyjazne dzieciom (młodszym i starszym też) były zebrane, łatwe do przejrzenia. Byłoby wspaniale gdyby istniała strona, która nie będzie mówiła o wszystkim,  która nie będzie mieszała  treści, a jedynie nawigowała tam, gdzie chcę trafić.

I… stworzyliśmy ją! 🙂 na stronie www.rodzinnykompas.pl opisujemy miejsca atrakcyjne dla rodzin z dziećmi.

NAWIGACJA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

rodzinnykompas 4Są wśród nich restauracje oraz kawiarnie, w których można dobrze zjeść, ale też pobawić się z dziećmi, czy…zwyczajnie odpocząć (bo dzieci w specjalnie przygotowanej przestrzeni z przyjemnością pobawią się same lub z innymi maluchami).

Są wśród tych miejsc również teatry, które sprawiły, że zakochałam się w sztuce na nowo. Teatry, które dedykowane są dzieciom, nawet tym maleńkim. Teatry, które wystawiają przedstawienia, na których Malutka nie boi się strasznych potworów, za to siedzi z otwartą buzią, podskakując od czasu do czasu z zachwytu.

Są też muzea, które odczarowują wizerunek nudnego oglądania eksponatów przygotowując specjalne sale, eksponaty, których można dotykać, próbować, testować… Wymyślają zabawy przybliżające tematykę muzeum, w sposób wesoły, kolorowy, ciekawy.

kartingi, kręgielnie, parki trampolin, w których możemy z dzieckiem wyszumieć się i wyszaleć do upadłego:-).

Są też moje ukochane atrakcje poza schematem, których nie mogę opisać w skrócie. To miejsca, których nie da się zaszufladkować, które CHCE się odwiedzić.

Są też artykuły, w których prezentuje pomysły na drobne wyjścia z domu w każdy weekend. Są pomysły na prezenty dla dzieci, które mają już chyba wszystko (bilety i wejściówki w cudowne miejsca) i wiele, wiele innych ciekawych zestawień dotyczących głównego tematu, czyli miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi.

 

Rodzinny Kompas - portal nawigujący do miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi.

Rodzinny Kompas – portal nawigujący do miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi.

Rodzinny Kompas - portal nawigujący do miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi.

Rodzinny Kompas – portal nawigujący do miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi.

Wierzę, że Rodzinny Kompas to użyteczne narzędzie. Ciekawe, praktyczne, dla mnie osobiście bardzo, bardzo wyjątkowe. Wiele czasu i pracy kosztowało mnie jego stworzenie. Na razie nawigujemy po Warszawie, która jak się okazuje ma niekończącą się ofertę dla dzieci, którą nieustannie powiększamy. Myślę jednak, że wkrótce w Rodzinnym Kompasie pojawią się kolejne miasta. Będzie mi bardzo jeśli zajrzycie na www.rodzinnykompas.pl, polubicie go, udostępnicie informację znajomym.

A jeśli znacie jakieś miejsca wyjątkowe, które powinny znaleźć się w Rodzinnym Kompasie to dajcie koniecznie znać. Z wielką przyjemnością się im przyjrzę, a jeśli to będzie możliwe dodam do naszej „rodzinnej nawigacji”.

Zajrzyjcie na www.rodzinnykompas.pl

i polubcie nasz nowy profil na Facebooku. Będzie mi baaardzo miło.

Zapraszam serdecznie :-)!

 

Previous Post

Polub nas!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu – kliknij LUBIĘ TO!