prosto z serca cz1

Ogrom pomysłów na podarunki od Dzieci dla Bliskich

Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Po stworzeniu świątecznego ebooka z pomysłami na ozdoby przyszedł czas na wielką księgę pomysłów z prezentami robionymi przez dzieci. Idealna lektura przed nadchodzącymi świętami, a wiele razy przyda się pewnie i później.

13 blogujących mam, tym razem pod czujną opieką Ilony z Kreatywnym Okiem, przygotowało ponad 100 pomysłów na podarunki od serca. Pobierajcie za darmo, dzielcie się, dawajcie znać, co myślicie. A już całkowicie fajnie będzie jeśli zrobicie zdjęcia przygotowanych upominków i podzielicie się z nami na naszych stronach, mailowo lub przez FB.

Pomysłów było tak wiele, że zostały podzielone na dwie części:

  • pierwszą z pomysłami na smakołyki i laurki, kwiaty i serca:

    E-book cz 1
  • drugą z pomysłami na prezenty różnego pochodzenia w tym prace 3d, wielkoformatowe, czy też igłą nitka lub farbami tworzone :-):

    E-book cz 2

Przyjemności! Ja tymczasem dziękuje wszystkim wspaniałym blogerkom za tyle pomysłów i tak fantastyczną współpracę. No i oczywiście ukłon w kierunku Ilony za koordynację tak wielkiego przedsięwzięcia. Sama jestem pod wrażeniem i chętnie wykorzystam wiele z przedstawionych pomysłów. A branie udziału w takich projektach to czysta przyjemność i zaszczyt.

do pobraniaDzień BabciDzień Dziadkalaurkapomysłyprezent

Previous Post

Next Post

Polub nas!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu – kliknij LUBIĘ TO!